Čisticí ECOBOT Scrubber 50

Cistici robot Stymos

Plně autonomní čisticí robot, který se sám automaticky dobíjí a vyměňuje si vodu. Scrubber 50 se hodí pro mytí v malých prostorech, jakými jsou například kancelářské budovy, hotely, nemocnice, školy, banky, nákupní centra a jiné menší prostory.

Hlavní funkce Scrubber 50

Minimální pomoc člověka

Scrubber 50 pracuje dle svého rozvrhu a během provozu nevyžaduje žádnou lidskou pomoc. Disponuje více než dvaceti senzory, díky kterým dokáže vnímat okolí, objíždět překážky a předcházet kolizím.

Čistící zóny

Scrubber 50 může být vypuštěn do předem definovaných zón. Má minimální poloměr otáčení pro úzké prostory. Lze využít i možnosti integrace s výtahem. Robot se pak sám přemístí a dokáže vyčistit několik pater.

Fleet management system

Díky fleet management systému a uživatelsky přívětivému rozhraní můžete vzdáleně sledovat provoz Scrubber 50 sledovat a nahlížet do reportu o čištění. Podrobné pracovní reporty a výstrahy si nechte zasílat na e-mail nebo přes SMS.

Údržba

Běžná údržba a servis se pohybují v řádech jednotek hodin měsíčně, což značně zvyšuje produktivitu práce.

Integrovaná pracovní stanice

Robot se automaticky vrací do své pracovní stanice, vypouští odpadní vodu, znovu si nádrž naplňuje čistou vodou a nabíjí se, aby byl připraven na následující úkol.

Myslíme na ekologii

3stupňový systém filtrace ušetří až 70 % vody.

Nabíjecí stanice

Dobijeci stanice cisticiho stroje

Nabíjecí dokovací stanice je navržená tak, aby zvýšila výdrž robota. Když se baterie Scrubber 50 vybije, robot se může automaticky vrátit do nabíjecího doku a dobít se. Po dokončení nabíjení může automaticky pokračovat ve své předchozí činnosti.

Pracovní stanice

Pracovní stanice byla navržena tak, aby zvýšila výdrž ECOBOTa. Scrubber 50 se automaticky přijíždí do pracovní stanice dobít, vypouští špinavou vodu a načerpá zase čistou.

Pracovní stanice

Přínosy Scrubber 50

BEZOBSLUŽNÉ

Automatické nabíjení

Automatické doplnění vody

Automatické vypouštění odpadní vody

 

FLEET MANAGEMENT

Sleduje výkon vždy a všude

Čištění zón

Reporty & aktualizace systému

INTEGRACE VÝTAHU

Dynamicky trasuje i na jiná patra

24hodinový provoz

 

BEZPEČNOST

Dálkový Lidar systém

3D hloubková kamera

Ultrazvukové senzory

 

www.bellabot.cz © Všechna práva vyhrazena