KettyBot

Designový rozvážkový robot s reklamním displejem

Ketty_by_Stymos

KettyBot je nejnovější robot společnosti Pudu Technology, který je vybaven displejem pro zobrazení reklamy a funkcí navigace, hlasové interakce s umělou inteligencí, rozvážení a vracení nádobí. KettyBot je nízkonákladové a vysoce efektivní řešení a nabízí nejmodernější zážitek v restauracích s vysokou návštěvností.

KLÍČOVÉ VÝHODY

Mimořádná mobilita

Díky dvěma kamerám má KettyBot to nejsilnější 3D vnímání. Je vybaven inteligentním plánováním trasy a na základě provozního prostředí může zvolit optimální trasu. 

Všestranné použití

Naplňuje širší spektrum potřeb díky lepší přizpůsobivosti, bezpečnosti a přesnosti a mimořádně dlouhé výdrži baterie.  

Marketing

Vystředěný displej se dokonale přizpůsobí zornému úhlu zákazníka a navíc díky vysoce výkonnému reproduktoru je Ketty atraktivním společníkem.

PROČ KETTY?

Jedinečný zážitek, který přiláká více zákazníků

KettyBot redefinuje zákaznickou zkušenost díky poutavému marketingu a chytrému a promyšlenému způsobu obsluhy.

Spolupráce mezi roboty a lidmi pro vyšší kvalitu služeb a větší efektivitu

Lidé spolupracují s KettyBotem tak, aby mohl každý z nich dělat to, v čem vyniká. Výsledkem je vyšší efektivita a kvalita služeb bez kompromisů.

Řešení problému s nedostatkem pracovních sil

Rozvážkové režimy mohou pomoci s plněním úkolů, jako je doručování objednávek, vracení nádobí a rozvážení občerstvení. Lidé se tak mohou věnovat jiným činnostem a zároveň se vyřeší nedostatek pracovních sil.

VELKÝ REKLAMNÍ DISPLEJ A SKVĚLÝ ZVUK

Na 18,5‘‘ velké reklamní obrazovce lze zobrazit propagační materiály v přizpůsobené zóně, což poskytuje velice poutavý marketingový styl.

Displej pro vycentrované zobrazení reklamy se dokonale přizpůsobuje úhlu pohledu zákazníka a přitom zachová esttetikudesignu robota.

Díky vysoce výkonnému reproduktoru je KettyBot atraktivní nejen pro dospělé, ale i pro děti, takže je ideální na to, aby upoutal celou rodinu

Zadejte svou poptávku

www.bellabot.cz © Všechna práva vyhrazena