ECOBOT Sprayer 50

Mycí a dezinfekční ECOBOT Sprayer 50

4 v 1 Čistíte, zametáte, vytíráte a dezinfikujete pomocí jednoho robota. Stačí jen nastavit průtok a vzdálenost postřiku pro maximální hygienickou péči. ECOBOT Sprayer 50 využijete jak v menších prostorách typu kancelářské budovy, nemocnice či školy, tak ve velkých výrobních a logistických areálech.

ECOBOT Sprayer 50 je důmyslné robotické řešení pro čistění a dezinfekci. Slučuje funkci ultrazvukového rozprašovače, který vyrábí dezinfekční mlhu, a standardního mycího stroje Scrubber 50. Dezinfekční jednotka produkuje velmi jemnou mlhu s kapičkami o velikosti 5 mikronů pomocí tří ultrazvukových trysek umístěných 85 centimetrů od podlahy. Takto malé částice se lehce rozptylují ve vzduchu a ničí tak vzdušné patogeny a mikroby na površích.

Dobíjecí stanice

Nabíjecí stanice

Nabíjecí dokovací stanice je navržená tak, aby zvýšila výdrž robota. Když se baterie Sprayer 50 vybije, robot se může automaticky vrátit do nabíjecího doku a dobít se. Po dokončení nabíjení může automaticky pokračovat ve své předchozí činnosti.

Pracovní stanice

Pracovní stanice byla navržena tak, aby zvýšila výdrž ECOBOTa. Sprayer 50 se automaticky přijíždí do pracovní stanice dobít, vypouští špinavou vodu a natáhne zase čistou.
Pracovní stanice

www.bellabot.cz © Všechna práva vyhrazena