BellaBot

Desingový rozvážkový robot kočka

Gastro robot nabízí díky své inovativní bionické konstrukci, přitažlivému tvaru, funkci hlasové umělé inteligence, multimodální interakci a mnoha dalším novým funkcím uživatelům bezprecedentní zkušenost s roboty pro rozvážku jídel. BellaBota splňuje všechny požadavky HORECA, je možné ho používat v restauracích, hotelech, barech, kavárnách, kancelářských budovách a v dalších komerčních sférách.

KLÍČOVÉ VÝHODY

Ohromující

Gastro robot BellaBot je inspirován populární kočkou a je výjimečný díky bionickému designu. Hlasový systém umělé inteligence umožňuje vést dialogy se zákazníky v různých kontextech. A kromě toho, když se dotknete oušek nebo čela, BellaBot zareaguje různými výrazy a hlasy.

Bezpečný

Robotická obsluha BellaBot nabízí vysokou úroveň bezpečnosti, je vybavena 3D senzory a novým modulárním podvozkem. Když rozpozná překážku, dokáže se kdekoli otočit a bezpečně dopravit jídlo zákazníkům bez kolizí a rozlití. V případě jakékoliv překážky dokáže do půl vteřiny zareagovat. 

Snadno ovladatelný

Gastro robot současně využívá dva navigační systémy SLAM, které zaručují přesnost a snadné použití a přizpůsobí se každému prostoru. S překážkami si poradí, aniž byste je museli označovat. Optimální trasu si vybere podle zadaného provozního prostředí.

Snímek obrazovky 2021-08-16 v 14.55.05
Snímek obrazovky 2021-08-16 v 14.55.22
Snímek obrazovky 2021-08-16 v 14.55.29

Každý Bellabot dokáže doručit cca 400 jídel a nápojů. Obsluha se díky nim nemusí vykonávat repetitivní a náročnou práci a mohou se věnovat více hostům.

Bellabot unese velké podnosy (41 x 50mm), což umožňuje naložit na jeden podnos dvakrát více jídel než při ruční roznášce.

Můžete využít režim doručování s využitím několika robotů, kteří operují současně. Snadno si poradí s menším prostorem o několika stech metrech až po prostory větší než deset tisíc m2.

PROČ BELLA?

Zatímco BellaBot rozváží jídlo, obsluha se může zaměřit na ostatní služby. Obsluha se může zákazníkům naplno věnovat (např. přivítat je a doporučit jim místní speciality), což zvyšuje jejich spokojenost. Bella si poradí i s náročnou roznáškou během obědů a večeří. Zákazníci budou spokojenější a vy ušetříte na provozních nákladech.

ROZTOMILÝ DESIGN, VÝJIMEČNÝ ZÁŽITEK

Robot BellaBot na rozvoz jídla je roztomilý a inovativní bionický systém a nabízí mnoho nových funkcí. Rozpoznání hlasu pomocí umělé inteligence a interakce se zákazníky promění každou návštěvu restaurace ve výjimečný zážitek.

Zadejte svou poptávku

www.bellabot.cz © Všechna práva vyhrazena