Robot X1 Pro

Delivery robot X1

Kde se technologie setkává s cenovou dostupností

Delivery X1

Delivery X1 je autonomní doručovací robot. Poskytuje nákladově efektivní inteligentní řešení pro doručování v pohostinství, kde je nedostatek pracovních sil a rostoucí náklady na pracovní sílu největší výzvou. Jako první produkt z řady doručovacích robotů provádí X1 základní autonomní doručování jídla, nápojů nebo různých nákladů z bodu do bodu. Autonomní doručovací robot má pokročilé schopnosti lokalizace a vnímání prostředí, které jsou podpořeny špičkovou navigační technologií společnosti Gausium a špičkovým systémem senzorů. Využívá také pokročilé mechanismy pro zmírnění otřesů, které zajišťují stabilní doručování odolné proti rozlití.

Klíčové vlastnosti

Nasazení bez značek

Snadné nastavení bez skenování kódu QR, což šetří 75 % času při nasazení a zároveň chrání vnitřní design místa.

Chytré zásobníky

Vybaveny snímači hmotnosti a LED kontrolkami, které signalizují stav nákladu a po vyprázdnění automaticky odejdou.

Zmírnění otřesů

Nezávislé odpružení podvozku na úrovni automobilů zajišťuje nejlepší účinek zmírnění otřesů pro stabilní a odolný proces doručování.

Navigace
v úzkých uličkách

Bez námahy projíždí uličkami úzkými až 65 cm s podporou vysoce přesných senzorů.

Vysoce výkonná baterie

Použití lithiumfosfátové baterie - vyšší tepelná stabilita a 6x delší výdrž než u běžných ternárních lithiových baterií.

Spolupráce s více roboty

Schopnost realizovat vzájemnou komunikaci mezi roboty, aby mohli spolupracovat na velkých pracovištích.

Krátkodobbá návratnost Investice

Zvýšení produktivity a snížení nákladů

Díky nosnosti až 30 kg může zařízení Delivery X1 obsloužit několik stolů najednou. Má dlouhou dobu provozuschopnosti podpořenou velkokapacitními bateriemi LFP a vypočítává nejefektivnější cestu pro úsporu spotřeby energie. Tyto vlastnosti a přijatelná cena modelu X1 slibují rychlou návratnost investic a pomohou vám v krátké době snížit provozní náklady.

Nosnost až 30 kg
Doba provozu 14-20 hodin

Roznáškový robot
Roznáškový robot

Doručení bez námahy

Zjednodušte si servisní proces

Delivery X1 nabízí bezproblémový proces nasazení. Nevyžaduje skenování polohových značek pro pomoc při určování polohy. Zásobníky autonomního doručovacího robota jsou vybaveny snímači hmotnosti a kontrolkami LED, které vnímají a signalizují stav nákladu. Jakmile zákazník náklad vyprázdní, robot automaticky odjede k dalším úkolům. Díky volitelné kameře s umělou inteligencí pro detekci lidí bude robot X1 Pro aktivně komunikovat s lidmi a pomůže vám přilákat do podniku větší návštěvnost.

Nasazení bez značek
Inteligentní vnímání a indikace nákladu
Mobilní aplikace pro dálkové ovládání
Detekce a interakce s lidmi (volitelně)

Vyhýbá se překážkám a zmírňuje nárazy

Bezkolizní a odolný proti rozlití

Navigační algoritmy zařízení Delivery X1 jsou založeny na fúzi LiDAR a 3D hloubkových kamer, které zajišťují vnímání prostředí na vysoké úrovni a inteligentní vyhýbání se překážkám. Nezávislé odpružení podvozku na úrovni automobilů vytváří vynikající efekt zmírnění nárazů pro hladký a stabilní zážitek z doručování nápojů nebo tekutých pokrmů.

Inteligentní vyhýbání se překážkám
Nezávislé odpružení podvozku

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

www.bellabot.cz © Všechna práva vyhrazena