Úklidový robot ECOBOT Scrubber 75

Úklidový robot

Systém provozu - Prokazatelná efektivita

ECOBOT Scrubber 75 je navržen tak, aby pracoval nepřetržitě po dobu až šesti hodin na jediné nabití baterie, a dokonce pouze s jedinou náplní čisticí kapaliny. Využívá nejmodernější technologii 4stupňového filtrace, která zajišťuje čistou recyklovanou vodu po celou dobu provozu.

ECOBOT Scrubber 75
ECOBOT Scrubber 75

Z pohledu uživatele

Chytré a jednoduché ovládání

Nic se nevyrovná tomu, když je nejvyspělejší technologie skloubená s jednoduchostí. S našimi tablety s uživatelsky přívětivým rozhraním se pracuje snadno všem operátorům bez ohledu na věk a vzdělání. Navrhli jsme jej totiž na základě zkušeností, které s námi sdíleli poskytovatelé uklízecích služeb po celém světě. Aplikace je přehledná s propracovaným grafickým rozhraním a víceúrovňovým přístupem. Mycí robot Scrubber 75 také velmi rychle mapuje. Projížděním nového prostředí v manuálním režimu si snadno vygeneruje vizuální a upravitelnou mapu.

Chytrá správa

Procházejte všechny řídicí panely s daty i pracovní reporty všech vašich robotů, a to s pomocí cloudového rozhraní. Podrobné pracovní reporty a výstrahy si nechte zasílat na e-mail nebo přes SMS. Aplikace je přehledná s propracovaným grafickým rozhraním a víceúrovňovým přístupem. Mycí robot Scrubber 75 také velmi rychle mapuje. Projížděním nového prostředí v manuálním režimu si snadno vygeneruje vizuální a upravitelnou mapu.

ECOBOT Scrubber 75

Pokročilé strojové učení

Autonomní inteligence

I nejlepší hardware je dobrý jen natolik, jak dobrý je jeho mozek. Proto jsme použili nejmodernější hardware a ve spojení se SLAM technologií pro něj navrhli patentovaný software tak, aby čisticí robot Scrubber 75 vždy naprosto přesně věděl, která plocha je už vyčištěná a která ještě ne. Aplikace je přehledná s propracovaným grafickým rozhraním a víceúrovňovým přístupem. Mycí robot Scrubber 75 také velmi rychle mapuje. Projížděním nového prostředí v manuálním režimu si snadno vygeneruje vizuální a upravitelnou mapu.

Lepší výkon

Bezpečnost je pro nás na prvním místě. Nejmodernější technologie umělé inteligence dokáže detekovat a rozpoznat statické překážky o šířce 2 centimetry a výšce 6 centimetrů. Robot využívá celkem 23 senzorů čtyř typů, včetně 3D LiDaru. Během jednoho nabití (6 hodin provozu) umyje až 3 000 m² za hodinu. Kromě toho si dynamicky plánuje trasu, vyhýbá se překážkám v reálném čase a automaticky se obnovuje po přerušení.

Scrubber 75 P - přeborník na parkovací plochy

ECOBOT Scrubber 75 P navíc disponuje mikrovlnnými radary pro rychlejší a přesnější vnímání a mapování dynamického okolí na parkovištích. Potřebujete mistra v mytí parkovacích ploch? Scrubber 75 P je ideální autonomní robot pro vás! v reálném čase a automaticky se obnovuje po přerušení.

Pracovní stanice

Pracovní stanice byla navržena tak, aby zvýšila výdrž ECOBOTa. Scrubber 75 se automaticky přijíždí do pracovní stanice dobít, vypouští špinavou vodu a natáhne zase čistou. v reálném čase a automaticky se obnovuje po přerušení.

ECOBOT Scrubber 75

Technické specifikace

Rozměry
1370 (D) X 962 (Š) X 1417 (V)
Záběr čištění
750 mm
Maximální produktivita
až 3000 m²/h
Maximální výkon
2000 W

www.bellabot.cz © Všechna práva vyhrazena