Čistící ECOBOT Scrubber 50 Pro

Čistící robot

Plně autonomní čisticí robot, který se sám automaticky dobíjí a vyměňuje si vodu. Scrubber 50 Pro je ideální pomocník pro úklid vysoce dynamických vnitřních prostor, jako jsou nákupní centra, supermarkety malých a středních velikostí, výrobní závody a logistické sklady.

Hlavní funkce Scrubber 50 Pro

Mnoho typů podlah

Scrubber 50 Pro je určen pro různé typy tvrdých, voděodolných podlah, včetně podlah z přírodního kamene, PVC a vinylových podlah, keramických dlaždic, epoxidových povrchů, betonu atd.

Minimální pomoc člověka

Scrubber 50 Pro pracuje dle svého rozvrhu a během provozu nevyžaduje žádnou lidskou pomoc. Disponuje více než dvaceti senzory, díky kterým dokáže vnímat okolí, objíždět překážky a předcházet kolizím.

Čisticí zóny

Scrubber 50 Pro dynamicky mapuje a plánuje čistící cesty, za 30 minut zmapuje prostor o rozloze až 2000 m². Má minimální poloměr otáčení pro úzké prostory. Lze využít i možnosti integrace s výtahem. Robot se pak sám přemístí a dokáže vyčistit několik pater.

Fleet management system

Díky fleet management systému a uživatelsky přívětivému rozhraní můžete vzdáleně sledovat provoz Scrubber 50 Pro a nahlížet do reportu o čištění. Podrobné pracovní reporty a výstrahy si nechte zasílat na e-mail nebo přes SMS. i možnosti integrace s výtahem. Robot se pak sám přemístí a dokáže vyčistit několik pater.

Údržba

Běžná údržba a servis vyžadují pouhé 2 hodiny měsíčně, což značně zvyšuje produktivitu práce. i možnosti integrace s výtahem. Robot se pak sám přemístí a dokáže vyčistit několik pater.

Integrovaná pracovní stanice

Robot se automaticky vrací do své pracovní stanice, vypouští odpadní vodu a vyplachuje vodní nádrž, znovu si nádrž naplňuje čistou vodou a nabíjí se, aby byl připraven na následující úkol.

Myslíme na ekologii

4stupňový systém filtrace ušetří až 70 % vody.

Dobíjecí stanice

Nabíjecí stanice

Nabíjecí dokovací stanice je navržená tak, aby zvýšila výdrž robota. Když se baterie Scrubber 50 Pro vybije, robot se může automaticky vrátit do nabíjecího doku a dobít se. Po dokončení nabíjení může automaticky pokračovat ve své předchozí činnosti.

Pracovní stanice

Pracovní stanice byla navržena tak, aby zvýšila výdrž ECOBOTa. Scrubber 50 Pro se automaticky přijíždí do pracovní stanice dobít, vypouští špinavou vodu a natáhne zase čistou.
Pracovní stanice

Přínosy Scrubber 50 Pro

BEZOBSLUŽNÉ

Automatické nabíjení

Automatické doplnění vody

Automatické vypouštění odpadní vody

FLEET MANAGEMENT

Sleduje výkon vždy a všude

Čištění zón

Reporty & aktualizace systému

INTEGRACE VÝTAHU

Dynamicky trasuje i na jiná patra

24hodinový provoz

BEZPEČNOST

Dálkový Lidar systém

3D hloubková kamera

Ultrazvukové senzory

Hloubková kamera pro dynamické prostředí

www.bellabot.cz © Všechna práva vyhrazena