Vysávací ECOBOT Vacuum 40

Robot Vacuum Stymos

Plně autonomní vysávací robot, který patří k těm nejtišším. Řadí se mezi experty na vysávání podlah. Vacuum 40 využijete jak v kancelářských budovách, bankách, nemocnicích, tak i malých obchodních centrech či pavilonech.

Hlavní funkce Vacuum 40

Pokročilý bezpečnostní a navigační systém

Aby dosáhl nejvyšší produktivity čištění, je vybavený prvotřídními bezpečnostními senzory a pokročilým navigačním systémem s umělou inteligencí. K detekci předmětů a vyhýbání se překážkám využívá systém LiDAR, hloubkové kamery a ultrazvukové senzory.

Vyčistí už prvním máchnutím kartáče

Jeho velká sací a kartáčovací síla si poradí i s jinak těžce odstranitelným prachem z koberce. Výkon sacího motoru je 560 W s maximálním průtokem vzduchu 2m³/min. Boční kartáče na přední straně umožňují zařízení Vacuum 40 vyčistit i oblasti podél krajů. Kartáče jsou nastavitelné pro různé povrchy.a ultrazvukové senzory.

Víceúčelový

Možnost snadného přepínání mezi autonomním a manuálním režimem pro případné dočištění drobných nedokonalostí a skvrn. Můžete sledovat práci Ecobota a nahlížet do reportu o čištění.a ultrazvukové senzory.

Snadná údržba

Běžná údržba a servis vyžadují pouhé 2 hodiny měsíčně, což značně zvyšuje produktivitu práce.

Vysavaci robot

Přínosy Vacuum 40

BEZOBSLUŽNÉ

Automatické nabíjení

Monitoruje výkon vždy a všude

FLEET MANAGEMENT

Uživatelsky přívětivé rozhraní mapování

Sání koberců a podlah

Reporty a aktualizace systému

Úroveň hluku 67 dB

BEZPEČNOST

LiDAR systém

3D hloubková kamera

Ultrazvukové senzory

Senzor v dotykovém nárazníku

Nabíjecí stanice

Nabíjecí dokovací stanice je navržená tak, aby zvýšila výdrž robota. Když se baterie Vacuum 40 vybije, robot se může automaticky vrátit do nabíjecího doku a dobít se. Po dokončení nabíjení může automaticky pokračovat ve své předchozí činnosti.

Nabijeci stanice vysavaci robot

www.bellabot.cz © Všechna práva vyhrazena